Listopad 2011

Diskuze na téma: Reklamy blogerů

26. listopadu 2011 v 11:59 | Dark Knight |  Diskuzní koutek
Uběhl týden a je tady další téma diskuze. Zvolili jste si téma Reklamy blogerů. Minulé téma byla Krásna.cz Tak se koukněme na nejlepší příspěvky.

Diskuze na téma: Krásná.cz

19. listopadu 2011 v 11:59 | Dark Knight |  Diskuzní koutek
Jelikož semi nepovedlo rubriku diskuzní koutek rozject na AK blogu, rozhodl jsem se vytvoři jí zde. Jde vlastní o jedno téma, na které se můžou vyjádřit. Každý týden se bude konat jedna diskuze. Ty nejlepší příspěvky se zobrazí v dalším článku. No tak jako první téma:

krásná.cz

No jinak hlasujte v anketě na jaké téma chcete příště diskutovat...

Měření počasí...

16. listopadu 2011 v 10:40 | Dark Knight |  Někde se blýská a svítí slunce
Jelikož mám rád meteorologii a nemám co psát, tak jsem se rozhodl napsat něco a Meteorologické stanici. Hlavně o přístrojích.

Směrovka větru - To je jasné už z názvu. Směrovka určuje směr větru. Díky plochy která je na jedné straně směrovky, přesně určí směr.

Anometr - Můj nejoblíbenější přístroj. Anometr se používá na měření rychlosti větru. Jsou to 3 mističky, které "chytají" vzduch a roztáčí motůrek, který přepočítává energii na rychlost větru.

Srážkoměr - Tento přístroj funguje jako houpačka. Do trychtýře padá déšť a ten zatěžuje hopačku. Přístroj počítá přehoupávání a podle toho zaznamenává kolik napršelo.

Tohle je základní stanice. Samozdřejmě k tomu patří teplomět, barometr atd... Ke svému měření ale potřebuji i radar. Používám radary, které jsou volně přístupné na internetu. Právě teď vám chci dát tip jaké jsou kvalitní. Používám dva. No teda jeden, ale prohlížeče jsou v jiném rozlišení. Jako první používám stránku pocasi.idnes.cz. Data zařizuje CHMI stejně jako meteopress.cz. Vše je zadarma.

pocasi.idnes.cz

aktual.meteopress.cz


Výsledky 1. výzkumu

9. listopadu 2011 v 17:29 | Dark Knight |  Bláznivé pokusy a výzkumy
No a je to tu. Konečně výsledky výzkumu, který jsem prováděl. Šlo o měření návštěvnosti v jednotlivých článků za pomocí žebříčku. Články jsem zveřejňoval v mnou navržených časech. No a tak se na to koukneme.
Článek zveřejněný v 8:00 navštěvilo 5 lidí.
Článek zveřejněný ve 12:00 navštěvilo 20 lidí.
Článek zveřejněný ve 14:00 navštěvilo 36 lidí.
Článek zveřejněný ve 18:00 navštěvilo 28 lidí.
Článek zveřejněný ve 20:00 navštěvilo 33 lidí.

No z toho vyplívá, že se vyplatí článek zveřejnit v
PS: Omlouvám se za spoždění...

Malé info k výzkumu

6. listopadu 2011 v 11:49 | Drak Knight |  Bláznivé pokusy a výzkumy
Bohužel, kvůli problému, který na blogu vznikl, se výzkum zopakuje ještě zítra. Pár údajů využiju z minulého pokusu. Tedy dnešního. Díky tomu můžete výsledky očekávat v sobotu nanejvíš v pondělí. No a pro ty co tento výzkum neznají připomínám, že jde o měření návštěvnost, s využití žebříčku nejnovějších článků. Více informací zjistíte v tomto článku.

1. Bláznivý výzkum....

4. listopadu 2011 v 13:29 | Dark Knight |  Bláznivé pokusy a výzkumy
Nová rubrika a do ní hned jeden výzkum. Jistě už jste viděli box nejnovějších článků, díky tomu se skvěle propagují články. No a v tom ten výzkum je. Z měřit kolik lidí v jednotlivých časech navštíví onen článek. Na utejeném blogu, jsou připraveny články, které snímají počet návštěvníků. Celkem bude pět měření návštěvnosti. Bude se měřit v Sobotu ve:
8:00
12:00
14:00
18:00
20:00

PS: Každý článek bude zveřejněný na sekundu přesně v --:59:59

Výsledky se do víte nejspíš v neděli. Pokud na článek narazíte, prosím nepište na něj nějaké odkazy, nebo se už na něj nevracejte.
Předem děkuji za případnou spolupráci