Září 2011

Zajímavý web pro mladé spisovatele

28. září 2011 v 15:29 | Dark Knight |  Zajímavosti
Včera jsem na jdednom blogu našel odkaz na jeden skělý web pro budoucí spisovatelé. Jelikož píši svou vlastní knihu (viz článek zde) zaregistroval jsem se. Je to opravdu skvělí web. Doporučiji ho pro všechny pisálky. Hned klikněte na adresu

piste-povidky.cz


Pšššt!!! - Ticho prosím

23. září 2011 v 12:59 | Dark Knight |  Chvíle na téma týdne
Slyšíš? - Ticho. Je pravdu nedherné, alespoň pro mě. Mě ticho hrozně pomáhá uvolnit se a třeba i k napsání mé knížky. Říká se, že ticho léčí. Já jsem na 100% pro. Když jsem nemocný, jako právě teď, jdu na klidné místo. Někdy to končí až, že u snu :) Tohle jsou moje skušenosti. Můsím ho doporučit. Pokud máte nervy v tahu, tak si zajděte třeba do sklepa a uvolněte se. Jinak při tichu se skvěle spí. Máte poklidnou noc plnou krásných snů. Ale co je to vlastně ticho?
Nedá se říc, že je to nic. Nedá se to pravdivě namalovat ani ukázat. Zde se musí zapojit fantazie. Je spousta druhů jak namalovat ticho. Já bych namaloval kouli smětí jak se kutálí po cestě. Zase spátky k tématu co je to ticho. Pro mě je to nalezení vnitřního míru :D. Pro některé ztráta času, ale mezi ně nepatřím.

Rok 2012 - konec světa?

10. září 2011 v 14:59 | Drak Knight |  Moje patlaniny
Před několika měsíci noviny doslova bombardovali lidi zprávou, že v roce 2012 bude konec světa. Tato zpráva šla později ke dnu. Zatím co před dvěma týdny se na zpravodajském servru tn.cz zobrazila děsivá zpráva o tom, že nás zasáhne planetka. Dotyčný článek neleznete zde. Já jsem se snažil dostat odpověď. Do redakce tn.cz jsem poslal email s dotazem na tento článek (byl poslán 22.8.2011). Až do teď na něj nebylo odpovězeno. To znamená, že článek s koncem světa na 80% je lež. Máte jiný názor? Napište ho do komentáře.

Co za chvilku zůstane z blog.cz

10. září 2011 v 10:09 | Dark Knight |  Moje názory
Včera se blog.cz pochulubyl novými boxi na úvodní stránce. Jedná se o box pro doma.cz a Evropu 2. Článek naleznete zde. Takže když to spočítáme na úvodní stránce pro přihlášené bez boxu o svém blogu je 9 boxů. To je už dost. Celá úvodní stránka se brzy proměňí na místo jenom pro propagaci. To bych nechtěl aby se to stalo. Bohužel se to pomalu děje. V komentářích zazněl jeden bezva nápad. Jestli by jste měli blog, mohli by jste si dát na úvodní stránku co chcete. Jako u seznamu. Byl by to dobrý nápad, ale blog.cz potřebuje peníze takže se tam musí zobrazovat reklamy a tady ty box. Hol tento nápad upadne k zapomenutí. Mě se tohle, ale opravdu přestává líbi. Co nadělám. Kéžby se to odstranilo. A co vy?

Oblíbené stránky

9. září 2011 v 15:29 | Drak Knight |  Odkazy
Zde je výpis odkazů na mé oblíbené stránky. Pokud se chceš vložit odkaz na tvůj blog, napiš do komentářů, ale budeš si muset dát na blog odkaz na můj.
OBLÍBENÉ STRÁNKY

SPŘÁTELENÉ BLOGY

Odkazy jsou přidány podle pořadí...